COACH APLO

 

Życiorys

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Mgr Inż. Sieci telekomunikacyjnych i Zarządzania Projektami Teleinformatycznymi. Pierwsze kroki na swojej biznesowej drodze stawiał w korporacjach (Big Bank Gdański, Polkomtel S.A. (operator sieci Plus)). Od 2007 roku w Grupie Blue Media już w roli prywatnego przedsiębiorcy i osoby zarządzającej.

Od zawsze w obszarze nowoczesnych technologii, najpierw w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych a obecnie w szeroko pojętych innowacjach informatycznych w bankowości, ubezpieczeniach i sporcie. Wierzy w to, że technologia właściwie wykorzystywana może stać się najlepszym przyjacielem człowieka. Liczba wdrożonych skutecznie projektów i obserwacja efektów, które za sobą przyniosły zamieniły tą wiarę w sposób na biznesowe życie. Świadomy roli lidera, ale przy tym absolutny fan pracy w drużynie i mocy właściwie prowadzonych zespołów.

Mąż, tata Karoliny, Kacpra i Klary. Posiadacz dwóch radosnych lagotto. Kiedyś aktywny zawodnik piłki kopanej dzisiaj pasjonat sportu we wszelkiej możliwej postaci.