Istotny element Akademii

IDEA MENTORINGU

Kluczowym elementem programu jest również indywidualny proces coachingowo/mentoringowy z liderem biznesowym. Jesteśmy przekonani, że pewne zasady, techniki i mechanizmy stosowane z powodzeniem w nowoczesnych przedsiębiorstwach, mogą i powinny – odpowiednio zmodyfikowane – znaleźć zastosowanie w szkołach.

Ludzie biznesu chcą z jednej strony podzielić wiedzą i doświadczeniem w zakresie używanych przez nich instrumentów do zarządzania z drugiej zaś lepiej zrozumieć specyfikę szkoły, co jest dla nich, jako rodziców, ważnym elementem. Na chwilę obecną współpracuje z nami 350 wolontariuszy z najwyższej kadry zrządzającej. Cieszymy się, że podzielają oni nasz pogląd, że liderzy oświaty- dyrektorzy i dobra kadra nauczycielska – stanowią filar systemu oświaty i rozwoju młodego pokolenia.

Kto nam pomaga

Coachowie / Mentorzy

Aby poznać Coachów i Mentorów Akademii przejdź do zakładki COACHOWIE / MENTORZY

Video

Zobacz co o procesie opowiadają mentorzy

Mentorzy o APLO

Czym jest APLO?

Uczestnicy o APLO

Zakończenie edycji 2017

Zakończenie APLO 2017

w APLO

Zostań Coachem / Mentorem

Dołącz do grupy osób, dla których dzielenie się wiedzą jest przywilejem. Jeżeli masz doświadczenie w biznesie i wiesz, że mógłbyś wspomóc uczestników APLO, dzieląc się swoimi doświadczenia, napisz do nas: biuro@humanites.pl

COACHOWIE I MENTORZY APLO

REPREZENTUJĄ NAJWYŻSZĄ KADRĘ ZARZĄDZAJĄCĄ W NASTĘPUJĄCYCH FIRMACH: