COACH APLO

W naturze, największa różnorodność i bogactwo życia występują tam, gdzie łączą się dwa środowiska, np. woda z linią brzegową lub łąka z lasem. Czy nie tak samo jest w świecie naszych relacji? Ja wierzę, że tak. Projekt APLO łączący świat edukacji ze światem biznesu jest wartościowy dla obu środowisk i cieszę się, że mogę być jego częścią.

Życiorys

Całe życie zawodowe związany z branżą profesjonalnych usług dla biznesu, w rolach konsultanta, menedżera, dyrektora zarządzającego i członka zarządu. Obecnie dyrektor zarządzający europejskim centrum usług biznesowych w międzynarodowej kancelarii prawniczej Dentons. A także wewnętrzny coach i mentor dla menedżerów. W pracy zawodowej najbardziej lubi budować nowe zespoły, eksperymentować i uruchamiać zmiany, szukać rozwiązań dla złożonych problemów, budować kulturę organizacyjną i rozwijać ludzi. Angażuje się w projekty wspierające społeczności.

Największą pasją Piotra jest uczenie się, rozwój oraz dzielenie się wiedzą i inspiracjami z innymi. Odpoczywa od pracy, studiowania i książek jeżdżąc na nartach i rowerze, wędrując pieszo i podróżując, żeglując i słuchając muzyki. Interesuje się permakulturą i marzy o zbudowaniu niezależnego ekologicznego siedliska. Prywatnie, od zawsze w szczęśliwym związku, tata trójki prawie dorosłych dzieci.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, IESE Business School w Barcelonie oraz Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Coach akredytowany w Academy of Executive Coaching (UK).