COACH APLO

W naturze, największa różnorodność i bogactwo życia występują tam, gdzie łączą się dwa środowiska, np. woda z linią brzegową lub łąka z lasem. Czy nie tak samo jest w świecie naszych relacji? Ja wierzę, że tak. Projekt APLO łączący świat edukacji ze światem biznesu jest wartościowy dla obu środowisk i cieszę się, że mogę być jego częścią.

Życiorys

Całe życie zawodowe jest związany z branżą profesjonalnych usług dla biznesu, w rolach konsultanta, menedżera, dyrektora, członka zarządu. Obecnie pracuje w międzynarodowej kancelarii prawniczej Dentons, jako wewnętrzny coach i mentor oraz konsultant wspierający klientów w procesach zmian.

W pracy zawodowej najbardziej lubi budować nowe zespoły, eksperymentować i uruchamiać zmiany, szukać rozwiązań dla złożonych problemów, budować kulturę organizacyjną i rozwijać ludzi. Angażuje się także w projekty wspierające różnorodność i odpowiedzialność społeczną biznesu.

Jego największą pasją jest uczenie się, rozwój oraz dzielenie się wiedzą i inspiracjami z innymi. Odpoczywa od pracy i nauki, wędrując pieszo i podróżując, chodząc do kina, jeżdżąc na nartach i rowerze, czasami żeglując. Interesuje się permakulturą i marzy o zbudowaniu niezależnego ekologicznego siedliska. Prywatnie, od zawsze w szczęśliwym związku, ma troje prawie dorosłych dzieci.

Jest akredytowanym mentorem i coachem EMCC z akredytacją EIA na poziomie Practioner. Ukończył

Szkołę Główną Handlową w Warszawie, IESE Business School w Barcelonie (MBA) oraz Akademię Psychologii Przywództwa (APP) Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Obecnie uczestniczy w programie Studium Autorytety dla absolwentów APP.