COACH APLO

W naturze, największa różnorodność i bogactwo życia występują tam, gdzie łączą się dwa środowiska, np. woda z linią brzegową lub łąka z lasem. Czy nie tak samo jest w świecie naszych relacji? Ja wierzę, że tak. Projekt APLO łączący świat edukacji ze światem biznesu jest wartościowy dla obu środowisk i cieszę się, że mogę być jego częścią.

Życiorys

Coach, mentor, konsultant

Całe życie zawodowe związany z branżą profesjonalnych usług dla biznesu, w rolach konsultanta, menedżera, dyrektora, członka zarządu i członka rady nadzorczej. Pracował m.in. w KPMG, UCMS Group EMEA, TMF oraz Dentons. Obecnie prowadzi własną praktykę, w ramach której pracuje jako coach, mentor i konsultant z klientami korporacyjnymi i indywidualnymi. Jest także członkiem zarządu stowarzyszenia EMCC Poland.

Jego największą pasją jest uczenie się, rozwój oraz dzielenie się wiedzą i inspiracjami z innymi. Angażuje się w projekty wspierające różnorodność i odpowiedzialność społeczną biznesu. Odpoczywa od pracy i nauki wędrując pieszo i podróżując, chodząc do kina, jeżdżąc na nartach i rowerze, czasami żeglując. Interesuje się permakulturą i marzy o zbudowaniu niezależnego ekologicznego siedliska. Prywatnie, od zawsze w szczęśliwym związku, ma troje dorosłych dzieci.

Jest akredytowanym mentorem i coachem EMCC z akredytacją EIA na poziomie Practioner. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, IESE Business School w Barcelonie (MBA), Akademię Psychologii Przywództwa (APP) oraz Studium Autorytety w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.