COACH APLO

Życiorys

Od 25 lat wspiera organizacje i ludzi w rozwoju biznesu i rozwoju osobistym. Pracowała jako konsultantka w firmach doradczych realizując projekty dla klientów krajowych i międzynarodowych korporacji. Specjalizuje się w obszarze transformacji biznesowej, projektowaniu struktur, zarządzaniu, zarządzaniu projektami i zarzadzaniu zmianą, wspierając organizacje w przeprowadzaniu ludzi przez zmiany.

Przez prawie 10 lat odpowiadała wraz z zespołem za komunikację wewnętrzną i zmianę kulturową w Orange Polska prowadząc działania dla ponad 18tys pracowników. Od 2017 roku jest Dyrektorką HR, która wspólnie z zespołem wspiera rozwój biznesu, menedżerów i pracowników.

Jest także certyfikowanym Coachem ICC, certyfikowanym Mentorem i certyfikowaną w Zarządzaniu Zmianą w ramach metodologii PROSCI. W ramach Orange Polska działa aktywnie w programie Liderki. Razem, który ma na celu wsparcie kobiet w ich rozwoju jako liderek.

Wszystko to po to aby jeszcze lepiej wspierać ludzi w realizacji ich celów i rozwoju tak w obszarze osobistym jak i zawodowym.

Prywatnie realizuje swój najpiękniejszy projekt – będąc mamą 12 letniej Jadzi.