COACH APLO

Życiorys

Poznaniak z urodzenia i zamiłowania. Absolwent: Technologii Drewna na Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu 1988-1993, studiów podyplomowych MBA na Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu 2004-2006, studium Akademii Psychologii Przywództwa w Warszawie w 2012/13, studium Autorytety w Warszawie w 2018/19.

Dotychczasowe życie zawodowe poświęcił branży drzewnej i papierniczej. Jego droga biegła od Swarzędzkich Fabryk Mebli, poprzez Fabrykę Papieru Malta-decor w Poznaniu, aż po ICT Poland w Kostrzynie nad Odra. W tym ostatnim miejscu pracuje ponad 20 lat, w tym 15 jako Dyrektor Generalny. Śmiało może powiedzieć, że jest to  jego „dziecko”, a praca w tym  miejscu stała się jego pasją.

Ma też pewne doświadczenia z edukacją. Przez kilka kadencji był członkiem zarządu Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wlkp. W tym czasie szkoła nieprzerwanie utrzymywała czołowe miejsca w rankingach. Udało się przeprowadzić dwie duże inwestycje: zewnętrzne boisko sportowe oraz halę gimnastyczną. W tym roku odszedł z zarządu, ale jest spokojny o losy szkoły. W zeszłym roku, za jego namową, Pani dyrektor szkoły skończyła APLO.

Jego prywatne pasje to oczywiście rodzina. Ponadto uwielbia wszystko co związane z wodą: pływanie, żeglowanie, nurkowanie, windsurfing, a nawet wędkarstwo w północnej Norwegii. Nowa pasja… zrobił licencje i pozwolenie na broń, a teraz bierze udział w dynamicznych zawodach strzeleckich. Jednym słowem nigdy się nie nudzi. A z perspektywy Zielonej Góry zawsze znajdzie czas na mecz Stali Gorzów na Jancarzu 😊.