COACH APLO

Życiorys

Jest ekspertem, praktykiem i pasjonatem Zarządzania Projektami.

Już ponad 17 lat prowadzi projekty, uczy projektów oraz rozwiązuje w nich problemy. Na co dzień zajmuje się międzynarodowymi projektami oraz warsztatami dla menedżerów firm. Uczy, jak ciąć niepotrzebne koszty i ograniczać straty poprzez świadome zarządzanie. Jest właścicielem eksperckiego butiku „Leadership Center”.

Jako członek zarządu fundacji „Spartanie Dzieciom” jest oddany projektom charytatywnym. Nieustannie poszukuje nowych wolontariuszy, którzy chcą pomagać dzieciom i pod jego skrzydłami uczyć się zarządzania projektami. Pasjonuje go upraszczanie zarządzania projektami.
Efektem tego jest jego zdanie świetna książka, którą napisał pt. „Zarządzanie krok po kroku”. Skąd wie, że jest świetna? Czytelnicy tak mówią, a on im wierzy. W poszukiwaniu Świętego Graala Project Managementu odkrył metodę 12 pytań KISS PM, dzięki której zarządzanie projektami robi się łatwiejsze. Zarządzanie projektami nie jest i nie musi być trudne.

Prywatne życie Mariusza to projekt sam w sobie. jego osobisty to „Projekt 100” (niektórzy mówią na to bucket list ). To realizacje, które warto zrobić w życiu, takich jak maraton, triathlon, czy skok ze spadochronem.

Wykłada zarządzanie projektami na Politechnice Warszawskiej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz prowadzi zajęcia „Zarządzanie Projektami w Praktyce” dla studentów MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.