COACH APLO

Czerpać radość z budowania na wartościach i tworzenia przestrzeni dla tych, którzy chcą stawać się lepszą wersją samego siebie, bo „mikro zmiana może przynieść makro efekt”.

Życiorys

Dyrektor zarządzający w firmie Xceedance Polska oraz lider globalnego zespołu Learning & Development w grupie Xceedance. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarach IT, zarządzania projektami, transformacji oraz liderskim. Jako dyrektor zarządzający centrum usług wspólnych Aon w Krakowie zapoczątkował transformację prowadzącą do wdrożenia metod współpracy opartych o koncepcję Activity Based Working. W 2017 roku rozpoczął tworzenie centrum usług biznesowych Xceedance w Polsce, w którym model liderski oparł o uniwersalne wartości dla każdej jednostki. Pracując jako lider każdego dnia stara się tworzyć przestrzeń i wspierać w osobistym rozwoju wszystkich, z którymi współpracuje.

Mąż Marty oraz tato 4 letniej Heleny, 13 letniego Maksymiliana i 10 letniego Wiktora, z którymi realizuje swoje życiowe pasje. Posiada dyplom z zarządzania organizacjami, Advance Diploma in GBS (Hackett) oraz jest absolwentem Akademii Psychologii Przywództwa.