COACH APLO

Życiorys

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka polskiego, jednak od 21 lat pracuję w firmach komercyjnych, z czego 19 lat na stanowiskach kierowniczych. Byłam kierownikiem Trade Marketingu, Dyrektorem Handlowym a od 4 lat jestem w HR i zajmuję się projektowaniem i wdrażaniem programów rozwojowych dla pionu komercyjnego: od prostych, związanych z bezpieczeństwem, do złożonych, związanych ze zmianą kultury pracy, rozwojem liderów czy zarządzaniem zmianą i kryzysem. Prowadzę szkolenia liderskie dla średniej i wyższej kadry i bardzo wiele facylitacji. W zeszłym roku zostałam laureatem konkursu PNSA w kategorii trener sprzedaży.

Przez lata pracy w korporacji przeszłam dziesiątki szkoleń i kursów, ukończyłam też AMP na Wydziale Zarządzania UW. Jednak najcenniejsze, czym mogę się podzielić, są moje osobiste doświadczenia budowane na własnych błędach i sukcesach. Wiem jak radzić sobie w stresie, jak realizować ambitne cele i kiedy trzeba sięgnąć po wsparcie. Najlepsze efekty zawsze osiągałam działając w zespole i za każdym razem zachwycam się tym, ile mogą zdziałać ludzie jak tylko połączą siły.

Prywatnie jestem żoną i matką dorosłego syna. Od niedawna, ale z zapałem, ćwiczę tai chi. Jestem ciekawa bardziej ludzi niż miejsc.