COACH APLO

Życiorys

Prawie 30 lat pracy w kilku bankach oraz firmie ubezpieczeniowej w Polsce i za granicą, będąc odpowiedzialna za relacje z klientami, obszar finansów i ryzyka. Kilkunastokrotnie zmieniała zawód, od trenera tenisa ziemnego, poprzez informatyka, audytora, a ostatecznie podejmując od 20 lat różne role przywódcze, mając wpływ na zmiany w organizacjach, poprzez pracę w zarządach i radach nadzorczych, w tym w dużym kompleksie edukacyjnych (od przedszkola, po liceum).

Szukając swojej następnej misji, razem z Fundacją „Las Na Zawsze” od 2 lat, sadzi młode i chroni dojrzałe lasy, wierząc że wyzwania i możliwości jakie przed nami stoją, wymagają bliskiej współpracy organizacji pozarządowych, biznesu i organizacji rządowych.

Dawna tenisistka, teraz nałogowo gra w padla. Od wielu lat współtworzy mentoringowy Projekt Busola – społeczność, która wspiera młode kobiety w ich rozwoju, w oparciu o równowagę w sferach życia: Praca, Rodzina, Pasja.
Mąż Jacek wspiera ją w każdym działaniu. Od swojej córki, Marysi, uczy się innego spojrzenia na świat.

Jest aktywnym mentorem osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak również wysokiej kadry managerskiej.

Pracuje z pasją, jasno definiując cel działania jednostki, ustalając wartości i zasady postępowania. Będąc osobą bardzo wymagającą wobec siebie i współpracowników, rozumie i wspiera konieczność utrzymania właściwego balansu pomiędzy pracą a życiem osobistym dla właściwego ich rozwoju i z korzyścią dla firmy.