COACH APLO

Życiorys

Jestem konsultantem HR, mentorem, coachem i trenerem biznesu. Pracuję z klientami indywidualnymi biznesowymi. Specjalizuję się w rozpoznawaniu potencjału i rozwijaniu talentów, które budują zaangażowanie pracowników i generują zyski firm.

Jestem ekspertem w dziedzinie rozwoju strategicznych kompetencji biznesowych (zarządzanie i budowanie efektywnych zespołów, przywództwo, transformacja organizacyjna, budowanie zaangażowania pracowników). Jako trener biznesu projektuję i prowadzę warsztaty dla kadry menedżerskiej i zespołów z zakresu kompetencji miękkich i pracy zespołowej. W obszarze coachingu zajmuję się rozwojem kompetencji menedżerskich, efektywnością osobistą i planowaniem kariery. Realizuję projekty outplacementowe – przywracam do zatrudnienia osoby, który utraciły pracę w wyniku restrukturyzacji firm, bądź są zagrożone utratą.

Jestem menedżerem z 20 letnim stażem zawodowym i właścicielką firmy Human Project, która oferuje usługi HR dla MŚP, mentoring kompetencji osobistych dla właścicieli firm oraz diagnozę potencjału osobistego i przedsiębiorczości dla osób planujących założyć swój biznes.

W zakresie moich usług znajduje się również planowanie kariery oraz wsparcie rozwojowe, które realizuję poprzez warsztaty, pracę indywidualną i kursy on-line.