COACH APLO

Życiorys

Ukończyła Prawo na Uniwersytecie Gdańskim, ale większość życia zawodowego (26 lat) związana z biznesem i bankowością korporacyjną: BRE Bank, Pekao SA, obecnie PKO BP. Od 18 lat na stanowiskach managerskich (Z-ca Dyrektora a od 2008 roku Dyrektor Regionalnych Centrów Korporacyjnych). Była mentorem w projekcie „Mentors4Biznes”. Ukończyła studia podyplomowe na SGH w zakresie „Kompetencji psychologicznych dla managerów”. Posiada uprawnienia mediatora cywilno-gospodarczego.

Niezmiennie uważna na człowieka i jego rozwój. Mówią o Niej, że „zapala światło” wiary, nadziei, nowych możliwości. W życiu i zarządzaniu kieruje się zasadą: „Możesz konia doprowadzić do wodopoju lecz pić za niego się nie da. Możesz pokazać ludziom możliwości ale oni sami muszą chcieć je wykorzystać”. Sama cieszy się, że jest już  w drugiej połowie życia i kariery zawodowej i wielu rzeczy „nie musi” tylko „chce” robić.

Jest szczęśliwą żoną i mamą trzech córek (dwie dorosłe i nastolatka) oraz babcią jednej wnuczki. Przez 10 lat grała w tenisa jako zawodniczka, repezentująca AZS Olsztyn. Teraz uwielbia spędzać czas z rodziną, najchętniej podróżując lub jeżdżąc na nartach.