COACH APLO

Życiorys

Wieloletni praktyk w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w międzynarodowych korporacjach; Nestlé, Żywiec/Heineken, Coca Cola, Solenis, w zakresie planowania strategi i rozwoju organizacji, tworzenia systemów wynagradzania, motywacji i zaangażowania pracowników, systemu ocen, szkoleń i rozwoju, tworzenia kultury organizacji i programów Wellbeing. Konsultant w obszarze HR, Coach i Mentor.

W swojej ponad 20- letniej karierze, pracowała dla wielu krajów europejskich, poznając zróżnicowaną kulturę pracy, podejścia do przywództwa i lokalnych zwyczajów. Poza Polską, mieszkała i pracowała w Szwajcarii, Danii i Wielkiej Brytanii. W różnorodności i kompleksowości, odnajduje inspirację do innowacyjności i kreatywności by postawić na proste schematy. Świadomy i uważny Lider, wrażliwy na trudności i potrzeby ludzi i dzieci. Wspiera i rozwija osoby indywidualne i zespoły.

Pasjonuje się tematyką przywództwa, psychologii i uważności (Mindfulness), w ramach których ciągle się rozwija. Absolwentka Ekonomii – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Studium podyplomowych; Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (2018), oraz Studium Coachingu na Uczelni Łazarskiego (2014). Ukończyła trenerskie warsztaty coachingowe z izraelskim założycielem i twórcą metody i narzędzi ‚Points of you’, które wykorzystuje w swojej pracy.