COACH APLO

Jestem otwartą, energiczną, pewną siebie kobietą. Z chęcią się tym podzielę.
Jestem liderką, działającą w biznesie przez wiele lat – w tym obszarze także pozostaję do dyspozycji.
Jestem dumna, że mogę uczestniczyć w projekcie APLO.

Życiorys

Z wykształcenia pedagog specjalny, któremu nie było dane pracować w zawodzie. Przez 20 lat związania z gigantem odzieżowym z Gdańska – firmą LPP. Przez ten czas  doświadczała, obserwowała oraz współuczestniczyła w wielu procesach w firmie. Z racji zajmowanych stanowisk dogłębnie poznała specyfikę różnych marek (pracowała w czterech z pięciu obecnie funkcjonujących), działów oraz stanowisk w korporacji.

Od 13 lat pełni funkcję Dyrektora Działu Sprzedaży. Rola ta ewoluowała – początkowo zajmowała się tylko rynkiem polskim, później dołączyły rynki eksportowe, a od 2019 roku, wraz z rozwojem e-commerce, objęła dodatkowo zarządzanie sprzedażą w Internecie, stając się Omnichannel Sales Director. Zarządza zespołem międzynarodowym, składającym się z około 100 pracowników HQ oraz 3500 osób zatrudnionych w sieciach sprzedaży.

Prywatnie matka 12 letnich bliźniąt, absolwentka Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na SGH w Warszawie, Executive MBA GFKM oraz Marketingu zintegrowanego w Wyższej Szkole Bankowej. Ukończyła także Akademię Psychologii Przywództwa przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, dzięki której dołączyła do programu ALPO. Uwielbia się uczyć. Kocha Gdańsk.