COACH APLO

Moim marzeniem jest, aby Dyrektorzy szkół, mieli w sobie odwagę zmieniać edukację na lepsze, aby polska edukacja nie była edukacją represyjną, a budującą poczucie wartości i pewności siebie, aby nasze dzieci, umiały podczas wystąpień publicznych prezentować swoje pomysły w sposób dający im równe szanse na globalnym rynku pracy.

Życiorys

Menedżerka, Coach, Mentor, praktyk medytacji radża jogi oraz mindfulness,  propagatorka edukacji Marii Montessori i wychowania do wolności i niezależności.

Doświadczona menedżerka z ponad 20-letnim doświadczeniem w korporacjach w transformacji cyfrowej (m.in. Netia, PayU/Naspers, PwC). Wspiera rozwój kobiecego przywództwa , uczestniczyła w programie dla Polek i kobiet z Eurazji Vital Voices, polskiego oddziału globalnej organizacji założonej przez Hillary Clinton i Madeleine Albright, do 2012 członek zarządu tej organizacji. Jest od 3 lat mentorem Fundacji Liderek Biznesu. Reprezentowała Polskę na Global Retreat „Peace of Mind 2018” w Indiach. Jej motto życiowe to „Wizje bez implementacji to halucynacje”. Żona, matka Ali i Aleksandra, z myślą o których zmienia edukację na lepsze.