COACH APLO

Życiorys

Ekspert marketingu i sprzedaży online z 15-letnim doświadczeniem. Zarządzał procesami marketingowymi i sprzedażowymi oraz budowaniem marek w branżach telekomunikacyjnej, odzieżowej, spożywczej, a obecnie na rynku fitness i zdrowego stylu życia.
Praktyczna wiedza na temat ludzkich zachowań, potrzeb i rozwiązywania problemów konsumenckich pozwala mu na  tworzenie efektywnych koncepcji nowych  produktów oraz realizowanie skutecznych strategii marketingowych i sprzedażowych.

Z sukcesem realizował projekty i zdobywał doświadczenie w organizacjach o różnorodnej wielkości i strukturze. Pracował zarówno w korporacjach, rozwijał agencję digital marketingu, jak i prowadził własną działalność konsultingową. Niejednokrotnie inicjował projekty bazujące na indywidualnych pomysłach autorskich. Rozwijał produkty i działania marketingowe pracując m.in. dla marek: Levi’s, 5.10.15., Atrium, Netia, Develey, Tabasco, Kikkoman, Mutti, Apaczka, Total Fitness, Zdrofit i Yes2Move.

Od września 2019 r. pełni funkcję dyrektora marketingu i e-commerce w Benefit Systems S.A. Oddział Fitness, gdzie poprzez konsolidację i nowe rekrutacje, stworzył dział zarządzający komunikacją, stronami www, kreacjami, kampaniami online i offline, produktem oraz e-commerce. W trudnym dla wielu rynków czasie pandemii był inicjatorem oraz współtwórcą ekosystemu nowych marek i produktów, takich jak. największa platforma treningowa online Yes2Move, sklepu internetowego Yes2Move.com, placówek medycznych Zdrofit Zdrowe Miejsce czy aplikacji mobilnej ZdrowAppka.

Własne doświadczenie buduje na filarach – nieustannej edukacji zdobywanej m.in.  na studiach podyplomowych Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej oraz w Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego, gdzie szuka odpowiedzi na to, jak być lepszym liderem.

Autor wielu publikacji oraz prelegent na konferencjach dotyczących mediów społecznościowych oraz zagadnień związanych z digital marketingiem.

Ceni w ludziach szczerość, otwartość, chęć do rozwoju i nauki, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie.

Szczęśliwy tata dwóch wspaniałych córek, pasjonat jednośladów absolutnie zakochany w motocyklach 🙂