COACH APLO

Życiorys

Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w obszarze HR, Coach z pasji do ludzi i wewnętrznej misji. Specjalizuje się w zarządzaniu obszarem personalnym – od budowania do realizowania funkcji HR, skutecznie wdrażając rozwiązania hr wspierające rozwój i efektywność organizacji.
Praktyk z zakresu opracowywania i wdrażania strategii personalnej, budowania i rozwoju organizacji w oparciu o wartości, zmiany kultury organizacyjnej, zarządzania różnorodnością, rozwoju przywództwa oraz efektywności organizacji min. systemy ocen, ścieżki karier, procesy hr, systemy motywacyjne. Doświadczona i skuteczna rekruterka, twórczyni strategii employer branding oraz programów adaptacji nowych pracowników. Doświadczenie zdobywała w spółkach właścicielskich, grupach kapitałowych i korporacjach w szerokim spektrum branż: it – nowych technologii, digitalowej, mediowej, farmaceutycznej, ubezpieczeniowej, finansowej, gastronomicznej.

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, Marketingu i Zarządzania w Warszawskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej, programu doskonalenia i rozwoju umiejętności managerskich Management 2006TM w Canadian International Management Institute ICAN we współpracy z Harvard Business School Publishing. Jest również certyfikowanym Coachem EMCC – posiada Certyfikat Coach Praktyk Biznesu EMCC (International EMCC EQA Practicioner Coach), Certyfikat umiejętności trenerskich i pracy ze światem Akademii Psychologii Zorientowanej na Proces oraz Certyfikat Konsultanta narzędzi psychometrycznych FRIS i Extended Disc.