COACH APLO

Życiorys

Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy trenerskiej i 14-letnie doświadczenie w pracy coachingowej.
Wykładowca w Wyższej Szkole im. Leona Koźmińskiego na studiach podyplomowych na kierunkach: Zarządzanie kompetencjami pracowników, Coaching profesjonalny, Zarządzanie marketingowe, Zarządzanie mediami, Executive MBA. Autorka publikacji w Coaching Review.
Wykładowca w Collegium Humanum na Executive MBA Przywództwo i Coaching: Zarządzanie czy przewodzenie zmianie.
Pracowała dla wiodących firm na rynku polskim prowadząc dla nich projekty doradcze, diagnostyczne i szkoleniowo-rozwojowe. Ma doświadczenie w pracy z różnymi branżami, w tym także dla branży medycznej m.in. Narodowego Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, sieci przychodni Polimed, Szpitala Bonifratrów a także dla Essilor Polonia, Aventis, Adamed, Polpharma.
Obecnie pracuje jako Head of People & Organization w firmie Schenker (TSL) gdzie współpracuje z kadrą zarządzającą, jest także odpowiedzialna za proces oceny okresowej oraz programy rozwojowe prowadzone w ramach Akademii DB Schenker. Swoją karierę rozpoczynała w Grupie ITI jako trener wewnętrzny i coach, a potem Training & Development Manager, gdzie prowadziła  duże projekty szkoleniowe dla menedżerów i specjalistów zatrudnionych w Grupie ITI, a także coachingi dla wybranych menedżerów i specjalistów. Wspierała również wprowadzanie
coachingowego stylu zarządzania. Pracowała także dla Grupy Onet.pl, gdzie odpowiadała za opracowanie koncepcji programów rozwojowych opartych na modelu kompetencyjnym firmy oraz  Grupy Sanoma Learning (marka: Nowa Era) jako menedżer ds. szkoleń i rozwoju projektując i realizując działania rozwojowe dla pracowników i menedżerów.
Absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, kierunek zarządzanie i marketing. Jest certyfikowanym trenerem Transforming Communication, posiada certyfikat Professional Coach (Erickson College z Vancouver „The Art and Science of Coaching”), certyfikowany Zen Coach, posiada certyfikat Kirkpatrick’a w zakresie ewaluacji szkoleń („bronze level”).
Specjalizuje się w kompleksowych szkoleniach kadry zarządzającej i specjalistów. Prowadzi treningi między innymi z zakresu komunikacji, zarządzania zespołami, zarządzania zmianą.
Prowadzi sesje coachingowe wspierające kadrę menedżerską w procesach zarządczych. W swojej pracy wspiera organizacje i menedżerów w tworzeniu środowiska pracy przyjaznego ludziom, wydobywającego z nich najlepsze cechy i talenty.