COACH APLO

Życiorys

Jest absolwentką Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego. Samorozwój i ciągła nauka to jej dewiza na życie i stara się według niej żyć i propagować ją wśród pracowników, przyjaciół i rodziny.

W 2019 roku była mentorką w programie monitoringowym EY Academie „Finance Lead”, którego celem było wsparcie i towarzyszenie kandydatom w ich ścieżce rozwoju i realizacji celu osiągnięcia pozycji Dyrektora Finansowego. Mentorami w tym programie byli Dyrektorzy Finansowi, którzy chętnie dzielili się swoją widzą i doświadczeniem.

Udział w tym programie uzmysłowił jej jak wielką radość i satysfakcję daje jej praca z osobami, które chcę się rozwijać i szukają wsparcia doświadczonych osób. Zainspirowana tym programem oraz udziałem w APP, zapisała się  na podyplomowe studia coachingu i mentoringu  organizowane przez laboratorium Psychoedukacji przy SWPS.

Jednocześnie oprócz dużej pasji do samorozwoju posiada bogate doświadczenie zawodowe. Karierę zawodową rozpoczęła w Niemczech w Hanowerze, pracując przez 5 lat w jednej z największych firm audytorskich KPMG Wirtschaftsprüfungsgesellschaft. Kolejne doświadczenie zdobywała w Hannoverze, w jednym z największych reasekuratorów na świecie. Po ponad 12-letnim doświadczeniu pracy w Niemczech wróciła do Polski i dołączyła do zespołu finansowego Towarzystwa Ubezpieczeniowego Link4 w roli Dyrektora Kontrolingu Finansowego, aby po ponad 5 latach zapragnąć pracować na swój rachunek. W 2015 roku jako wspólnik objęła pozycję Dyrektor Finansowego i członka zarządu w największej polskiej multiagencji Unilink.

Wierzy, że jej doświadczenie zawodowe w połączeniu z wiedzą z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego będą pomocne i inspirujące dla Dyrektorów Szkół, którzy są ambitni, chcą rozwijać i zmieniać polskie szkolnictwo.