Początek

15:00 - 17:15

wtorek, 13 kwietnia, 2021

access_time
Koniec

15:00 - 17:15

wtorek, 13 kwietnia, 2021

access_time
Adres

Spotkanie on-line

location_on

Psychosomatyka i jak radzić sobie ze stresem?

To niejako kontynuacja  tematu poprzedniego spotkania w ramach Klubu Alumnów APLO – Jak dbać o energię swoją i swojego zespołu. Zapraszamy  na kolejne wyjątkowe spotkanie, tym razem z dr Magdaleną Skopińską, doświadczonym menadżerem, m.in. byłym Prezesem Zarządu Johnson & Johnson Polska, a od kilku lat pierwszego w Polsce coacha somatycznego i ontologicznego, która opowie nam i przeprowadzi również praktyczną sesję dotyczącą tego jak radzić sobie ze stresem ze szczególnym zwróceniem uwagi na pracę z ciałem.

Pod presją, w okresie niepewności powstaje w ciele, inicjowana w układzie limbicznym reakcja. U każdego jest inna. Bez udziału naszej świadomości „popycha nas” do pewnych zachowań, sposobów komunikacji czy podejścia do problemów. U niektórych pojawia się w postaci gniewu i agresji, u innych jako unikanie kontaktu, czasem ustępowanie a czasem odcinanie się od rzeczywistości.
W czasie warsztatu poznamy, jak budować równowagę w czasach presji i niepewności, żeby zapewnić sobie działanie zgodne z własnymi wartościami i intencjami a nie z tym, do czego ta nabyta, zautomatyzowana reakcja nas popycha.

Prowadząca: dr n. med. Magda Skopińska. Link do profilu – Magda Skopińska.

Po spotkaniu z Magdą Skopińską zapraszamy chętnych na kolejne spotkanie (30 min), które poprowadzi Beata Kaczor – w temacie:

Odporność Mentalna dźwignią naszego zdrowia psychicznego. Porozmawiamy o tym, jak ją budować.

Link do profilu – Beata Kaczor.