Strona główna / Trenerzy

Trenerzy

Zofia Dzik

Zofia Dzik

Innowator i przedsiębiorca społeczny, inwestor, Fundator Fundacji Humanites, pionier rynku direct w CEE (m.in. CEO TU Link4) mentor, juror, członek John Maxwell Team, autorka Modelu Spójnego Przywództwa; dyrektor Akademii Przywództwa Liderów Oświaty. Członek rad nadzorczych spółek giełdowych oraz
Rady Ekspertów Forum Rad Nadzorczych przy GPW. Żona, matka trzech synów lubiąca wędrówki przez pustkowia:).

 

Tomasz Jamroziak

Tomasz Jamroziak

Psycholog biznesu, doradca zarządów i właścicieli firm, ceniony mówca, Executive coach pracujący w modelu ericksonowskim i prowokatywnym. Senior trener w zakresie przywództwa, komunikacji, relacji, strategii, budowania zespołów, wprowadzania zmian, sukcesji w firmach rodzinnych. Od 1999 roku skutecznie wspiera osoby, zespoły i organizacje w rozwoju. Wśród jego klientów są T-Mobile, Orange, Bosch, Deloitte, Continental, DHL, TNT, Coty, Tesco Europe.
Prowadzi autorskie projekty doskonalenia zespołów, przywództwa, wdrażania wartości w organizacjach. W swojej pracy opiera się na osiąganiu wysokiej efektywności przy zachowaniu spójności osobistej. Łączy poczucie humoru z głęboką pracą, a inspiracje z praktyką.
Wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa, współtwórca i wykładowca Akademii Autorytety, współautor APLO, Członek Rady Ekspertów ThinkTank. Jako ekspert współpracuje z TVP, TVN, Polskie Radio „Trójka”, Tok FM, ThinkTank Magazine, Coaching. Partner Values Grupa Firm Doradczych. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej OTWARTE PRZESTRZENIE.

 

Marek Matkowski

Marek Matkowski

Psycholog biznesu i jednocześnie doświadczony psychoterapeuta. Konsultant i wykładowca akademicki, trener Analizy Transakcyjnej. Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry kierowniczej w zakresie zarządzania zmianą w organizacji, rozwijających myślenie systemowe, zmieniających ograniczające nawyki myślowe, w realizacji programów budowania zespołów, motywacji, a także w diagnozie potencjału kadry zarządzającej. Od kilku lat jeden z głównych prowadzących w Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego i Profesora Witolda Orłowskiego. Taternik, pasjonat gór, snowboardu i koni.

 

dr hab. Ryszard Praszkier

dr hab. Ryszard Praszkier

Pierwszy reprezentant na Polskę, a następnie dyrektor szkolenia międzynarodowego personelu fundacji Ashoka, prowadzi badania nad przedsiębiorcami społecznymi i innowatorami, charyzmatyczny wykładowca (www.ashoka.org).

 

Rafał Szczepanik

Rafał Szczepanik

(Training Projects)

Trener, współzałożyciel firmy szkoleniowej Training Projects. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania zespołami i projektami, oraz zarządzania strategicznego. Wcześniej współtworzył portal Pracuj.pl. W roku 2004 został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG). Autor trzech kryminalnych powieści menedżerskich – książek o zarządzaniu napisanych w formie fabularnej.

Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

 

Jarosław Szulski

Jarosław Szulski

Przedsiębiorca, konsultant, nauczyciel i wychowawca. Współpracuje z Values – Grupą Firm Doradczych, gdzie we współpracy ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej, kieruje zespołem projektowym studium podyplomowego Akademia Psychologii Przywództwa. Od kilku lat realizuje dodatkowo swoją pasję pracując z młodzieżą – jako wychowawca i profesor gimnazjum i liceum im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Autor powieści pt. „Zdarza się” i „SOR” (JS & Co Dom Wydawniczy).